Pàgines amb més categories

De Rosespedia

Dreceres ràpides: navegació, cerca

Es mostren a continuació fins a 500 resultats de #1 a #500.

Vés a (anteriors 500 | següents 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

  1. Mas Oliva‏‎ (11 categories)
  2. Josep Rahola Berga‏‎ (9 categories)
  3. Agermanament entre Roses i Rhodes‏‎ (8 categories)
  4. Hotel Parc‏‎ (8 categories)
  5. L'excavacio de 1917‏‎ (7 categories)
  6. L'excavació del castrum visigòtic del Puig Rom de 1946-47‏‎ (7 categories)
  7. Grup de Teatre de Roses‏‎ (7 categories)
  8. Església parroquial de Santa Maria‏‎ (7 categories)
  9. Josep Oriol Martí Bagué‏‎ (7 categories)
  10. Ciutadella‏‎ (7 categories)
  11. Plaça de les Botxes‏‎ (7 categories)
  12. Ramón Gabás Zueras‏‎ (6 categories)
  13. Joan Juncà Figarola‏‎ (6 categories)
  14. Masos‏‎ (6 categories)
  15. Refugi antiaeri de la plaça de la Pau‏‎ (6 categories)
  16. Joan Marés i Marés‏‎ (6 categories)
  17. Edifici Apartsol‏‎ (6 categories)
  18. Ana Llosa Martínez‏‎ (6 categories)
  19. Rosa Arranz Font‏‎ (6 categories)
  20. Maria Fages Flaquer‏‎ (6 categories)
  21. Àngel Burgas Trèmols‏‎ (6 categories)
  22. Naufragi Roses II‏‎ (6 categories)
  23. Pere Coromines‏‎ (6 categories)
  24. Batista Marrase Domènech‏‎ (6 categories)
  25. Windsurf‏‎ (6 categories)
  26. Leandre Cervera Vilabrú‏‎ (6 categories)
  27. Cristina Barceló Vidal‏‎ (6 categories)
  28. Pavelló Poliesportiu Municipal‏‎ (6 categories)
  29. Bombardeig del Canarias‏‎ (6 categories)
  30. Sergi Arola Martínez i els postres Alt-Empordanesos‏‎ (6 categories)
  31. Carme Rabell Pujol‏‎ (6 categories)
  32. Festes pesqueres‏‎ (5 categories)
  33. Poblat del Puig Rom‏‎ (5 categories)
  34. Anselma María García Herranz‏‎ (5 categories)
  35. Francisca Ripoll Coll‏‎ (5 categories)
  36. Refugi antiaeri de la plaça Prim‏‎ (5 categories)
  37. Benet Trull Escatllar‏‎ (5 categories)
  38. Jaume Roig Genís‏‎ (5 categories)
  39. Serra de Rodes‏‎ (5 categories)
  40. Joana Horts Abolí‏‎ (5 categories)
  41. Casa Mallol‏‎ (5 categories)
  42. Torre de Norfeu‏‎ (5 categories)
  43. Casa de les Marqueses de Llinàs‏‎ (5 categories)
  44. La muralla‏‎ (5 categories)
  45. Llorenç Romañach Roig‏‎ (5 categories)
  46. Maria-Lluïsa Turró Blanch‏‎ (5 categories)
  47. Maria Parés Danés‏‎ (5 categories)
  48. Moisès Garriga Coll‏‎ (5 categories)
  49. Narcís Guerra Ballesta‏‎ (5 categories)
  50. Naufragi del Manuel‏‎ (5 categories)
  51. OBDC‏‎ (5 categories)
  52. Adela Deseado Caballero‏‎ (5 categories)
  53. Pere Rigau Carreras‏‎ (5 categories)
  54. Festes religioses‏‎ (5 categories)
  55. Projecte de línia de ferrocarril de Roses a Figueres (1900)‏‎ (5 categories)
  56. Quimeta Ferrer Solà‏‎ (5 categories)
  57. Grup Esperantista Marbordo‏‎ (5 categories)
  58. Benet Vigo Trulls‏‎ (5 categories)
  59. Búnquers‏‎ (5 categories)
  60. Joaquina Giró Fàbrega‏‎ (5 categories)
  61. Josep Sallent Marquès‏‎ (5 categories)
  62. Vicente Aldeguer Jaén‏‎ (5 categories)
  63. Cases del Far‏‎ (5 categories)
  64. Les sitges‏‎ (5 categories)
  65. Catalina Jofre Sastre‏‎ (5 categories)
  66. Maria Batlle Torrent‏‎ (5 categories)
  67. Maria Pilar Reixach Pujol‏‎ (5 categories)
  68. Construccions del Pla de les Gates‏‎ (5 categories)
  69. Dolors Garriga Salvador‏‎ (5 categories)
  70. Narcís Pairet Sastre‏‎ (5 categories)
  71. El portal d'entrada‏‎ (5 categories)
  72. Naufragi del Marinero Canté‏‎ (5 categories)
  73. OCIART‏‎ (5 categories)
  74. Esteve Aulet Espelt‏‎ (5 categories)
  75. Felipa Vicente Moradell‏‎ (5 categories)
  76. Baldiri Llorens Rahola‏‎ (5 categories)
  77. Benito González Muñoz‏‎ (5 categories)
  78. Joan Pagès Ordeig‏‎ (5 categories)
  79. Carles Bosch de la Trinxeria‏‎ (5 categories)
  80. Josep Noguera Llorell‏‎ (5 categories)
  81. Carrers rosincs‏‎ (5 categories)
  82. Viver de pins‏‎ (5 categories)
  83. Cases del passeig‏‎ (5 categories)
  84. Les torres‏‎ (5 categories)
  85. Maria Berta Ametller‏‎ (5 categories)
  86. Colla Gegantera‏‎ (5 categories)
  87. Maria Roses Picart‏‎ (5 categories)
  88. Dolors Parés Nou‏‎ (5 categories)
  89. El rerepaís de Roses‏‎ (5 categories)
  90. Paratge de la Garriga‏‎ (5 categories)
  91. Esteve Guerra Marés‏‎ (5 categories)
  92. Pesca rosinca‏‎ (5 categories)
  93. Font d'en Xameca‏‎ (5 categories)
  94. Fortunato Gutiérrez Muñoz‏‎ (5 categories)
  95. Antoni Serra Comas‏‎ (5 categories)
  96. Frederic Rahola Trèmols‏‎ (5 categories)
  97. Associacionisme‏‎ (5 categories)
  98. Base militar Aèria del Pení‏‎ (5 categories)
  99. Salvador Marcó i Romañach‏‎ (5 categories)
  100. Ca l'Anita‏‎ (5 categories)
  101. Sebastià Martí‏‎ (5 categories)
  102. Joan Pous Danés‏‎ (5 categories)
  103. Camps de futbol‏‎ (5 categories)
  104. Josep Cervera Bret‏‎ (5 categories)
  105. Carles Fages de Climent‏‎ (5 categories)
  106. Carretera de Figueres a Roses‏‎ (5 categories)
  107. Tomàs Mallol Deulofeu‏‎ (5 categories)
  108. Trinidad Jiménez Alba‏‎ (5 categories)
  109. Voluntariat‏‎ (5 categories)
  110. Cases neoclàssiques‏‎ (5 categories)
  111. Maria Soler Turró‏‎ (5 categories)
  112. Cova de les Encantades‏‎ (5 categories)
  113. Dora Brunet Pol‏‎ (5 categories)
  114. Encarnación Cruz Martín‏‎ (5 categories)
  115. Esperanza Matías Ballenote‏‎ (5 categories)
  116. Esteve Soler Espelt‏‎ (5 categories)
  117. Pere Aznar i Seseres‏‎ (5 categories)
  118. Fernando Montesinos Reolid‏‎ (5 categories)
  119. Fernando Rubí Mula‏‎ (5 categories)
  120. Agustí Falcó Nus‏‎ (5 categories)
  121. Anna Berta Ribas‏‎ (5 categories)
  122. Antoni Vilà Arola‏‎ (5 categories)
  123. Jacint Romañach Seseras‏‎ (5 categories)
  124. Salvi Ferrer Buscarons‏‎ (5 categories)
  125. Sebastià Sastre Ortensi‏‎ (5 categories)
  126. Joan Pujol Denclar‏‎ (5 categories)
  127. Josep Font Poll‏‎ (5 categories)
  128. Carles Pi-Sunyer‏‎ (5 categories)
  129. Josep Pla‏‎ (5 categories)
  130. José Antonio Suárez López‏‎ (5 categories)
  131. Casa Rahola Berga‏‎ (5 categories)
  132. Casa dels italians‏‎ (5 categories)
  133. Víctor Rahola Trèmols‏‎ (5 categories)
  134. Manolo Fontes Corbeto‏‎ (5 categories)
  135. El Pení‏‎ (5 categories)
  136. Enllumenat públic‏‎ (5 categories)
  137. Anna Fiol Ribas‏‎ (5 categories)
  138. Francesc Sunyer Bordas‏‎ (5 categories)
  139. Assumpció Alabert Palós‏‎ (5 categories)
  140. Ginjoler‏‎ (5 categories)
  141. Joan Denclar Marés‏‎ (5 categories)
  142. Segona república‏‎ (5 categories)
  143. Cançó de remar‏‎ (5 categories)
  144. Josep Godo Gispert‏‎ (5 categories)
  145. Teodora López Cartagena‏‎ (5 categories)
  146. Casa Romanyach‏‎ (5 categories)
  147. Àngels Marés Palou‏‎ (5 categories)
  148. Manuela Oriol Casellas‏‎ (5 categories)
  149. Maria Marés Palou‏‎ (5 categories)
  150. Mas Coll‏‎ (5 categories)
  151. El Puig Rom i la Ciutadella‏‎ (5 categories)
  152. Enric Oliva i Vilar‏‎ (5 categories)
  153. Festa Hel·lènica‏‎ (5 categories)
  154. Anna Jacomet Bonsoms‏‎ (5 categories)
  155. Francesc Sunyer Capdevila‏‎ (5 categories)
  156. Antonia Álvarez Rosendo‏‎ (5 categories)
  157. Atemptat d'ETA‏‎ (5 categories)
  158. Ramon Margalef Llambrich‏‎ (5 categories)
  159. Glòria Laporta Lanne‏‎ (5 categories)
  160. Riera Ginjolers‏‎ (5 categories)
  161. Joan Turró Foix‏‎ (5 categories)
  162. Josep Huguet Marés‏‎ (5 categories)
  163. Carme Fàbrega Orris‏‎ (5 categories)
  164. Teresa Coll Font‏‎ (5 categories)
  165. Josep Romañach Barceló‏‎ (5 categories)
  166. Juana Salinas Moreno‏‎ (5 categories)
  167. Una americana‏‎ (5 categories)
  168. Les cases‏‎ (5 categories)
  169. Castell de Quermançó‏‎ (5 categories)
  170. Maria Marés Ribas‏‎ (5 categories)
  171. Miquel Vicens Sala‏‎ (5 categories)
  172. Mostela (''Mustela nivalis'')‏‎ (5 categories)
  173. Naufragi de la V-13‏‎ (5 categories)
  174. Els Pastorets‏‎ (5 categories)
  175. Olivera centenària‏‎ (5 categories)
  176. Estació meteorològica‏‎ (5 categories)
  177. Pere Giró Fàbrega‏‎ (5 categories)
  178. Gastronomia dominicana‏‎ (5 categories)
  179. Ramon Margalef Pérez‏‎ (5 categories)
  180. Gregori Segovia Pérez‏‎ (5 categories)
  181. Safareig municipal‏‎ (5 categories)
  182. Joan Inglés Bonsons‏‎ (5 categories)
  183. Josep Ma Cortada Vilar‏‎ (5 categories)
  184. Teresa Siñol Daider‏‎ (5 categories)
  185. Josep Romañach Serrats‏‎ (5 categories)
  186. Casa Fonolleras‏‎ (5 categories)
  187. Xarxes‏‎ (5 categories)
  188. Maria Molinàs Romañach‏‎ (5 categories)
  189. Concepció Saguer Juanmiguel‏‎ (5 categories)
  190. Cuina àrab‏‎ (5 categories)
  191. Miquelets‏‎ (5 categories)
  192. Narcís Garolera Carbonell‏‎ (5 categories)
  193. Els Primers Hotels a Roses‏‎ (5 categories)
  194. Nicolau Maria Rubió i Tudurí‏‎ (5 categories)
  195. Pere Pont Sansballó‏‎ (5 categories)
  196. Pere Rahola‏‎ (4 categories)
  197. Albruat‏‎ (4 categories)
  198. Barracons del Lloar‏‎ (4 categories)
  199. Isidora García Roso‏‎ (4 categories)
  200. Cala Lledó‏‎ (4 categories)
  201. Josep Sabaté Calderó‏‎ (4 categories)
  202. Cases de la Perola‏‎ (4 categories)
  203. Castell del Pla de la Guardiola‏‎ (4 categories)
  204. Cèlia Godo Coll‏‎ (4 categories)
  205. Els visitants‏‎ (4 categories)
  206. Estadi del Mas Oliva‏‎ (4 categories)
  207. Antic edifici de Correus‏‎ (4 categories)
  208. Francisco de zamora‏‎ (4 categories)
  209. Barri dels pescadors‏‎ (4 categories)
  210. Jaume Turró "Xameca"‏‎ (4 categories)
  211. Cala Rostella‏‎ (4 categories)
  212. Josep Maria de Sagarra‏‎ (4 categories)
  213. Casa Matas‏‎ (4 categories)
  214. Mas de l'Alseda‏‎ (4 categories)
  215. Maverick Viñales‏‎ (4 categories)
  216. Edifici del puig Alt‏‎ (4 categories)
  217. Empordà TV‏‎ (4 categories)
  218. Homenatge als pescadors‏‎ (4 categories)
  219. Jaume Vicens Vives‏‎ (4 categories)
  220. Josep Serrats Vidal‏‎ (4 categories)
  221. Casa Pere Rahola‏‎ (4 categories)
  222. La piscina municipal‏‎ (4 categories)
  223. Context geofísic‏‎ (4 categories)
  224. Mas Patiràs‏‎ (4 categories)
  225. Mas de la Casa Cremada‏‎ (4 categories)
  226. Monestir de Santa Margarida del Prat de Roses‏‎ (4 categories)
  227. Natació‏‎ (4 categories)
  228. Encarnació Plana Turró‏‎ (4 categories)
  229. Refugis antiaeris de la Ciutadella‏‎ (4 categories)
  230. Hospital (s.XV)‏‎ (4 categories)
  231. Jacint Berta Ribas‏‎ (4 categories)
  232. Bestila‏‎ (4 categories)
  233. Joan Canela Roig‏‎ (4 categories)
  234. Casa Pi Calleja‏‎ (4 categories)
  235. La Morisca‏‎ (4 categories)
  236. Liliane Corbellini‏‎ (4 categories)
  237. Col·lecció Joan Ortensi‏‎ (4 categories)
  238. Conxita Cusí Berta‏‎ (4 categories)
  239. El Bulli‏‎ (4 categories)
  240. Guerra Gran‏‎ (4 categories)
  241. Rosa Corcoll Mayos‏‎ (4 categories)
  242. Joan Capristan Soler‏‎ (4 categories)
  243. Societat Unió Fraternal (S.U.F)‏‎ (4 categories)
  244. Teixó (''Meles meles'')‏‎ (4 categories)
  245. La Panadería de Marina‏‎ (4 categories)
  246. Casimira Gil Sotero‏‎ (4 categories)
  247. Clara Terol Llinares‏‎ (4 categories)
  248. Maria Lluïsa Mercader Codina‏‎ (4 categories)
  249. María García Piera‏‎ (4 categories)
  250. Cova de les Ermites‏‎ (4 categories)
  251. El turisme‏‎ (4 categories)
  252. Naufragi del Saint-Prosper‏‎ (4 categories)
  253. Oci turistic‏‎ (4 categories)
  254. Espigons‏‎ (4 categories)
  255. Evolució urbana‏‎ (4 categories)
  256. Agustín Yusto Centeno‏‎ (4 categories)
  257. Plaça Catalunya‏‎ (4 categories)
  258. Font del Lledó‏‎ (4 categories)
  259. Antonia Alvarez Rosendo‏‎ (4 categories)
  260. Pòsit de pescadors‏‎ (4 categories)
  261. Rafaela Vidal Danés‏‎ (4 categories)
  262. Guerra del Francès‏‎ (4 categories)
  263. Roses, seu bisbal‏‎ (4 categories)
  264. Salvi Ferrer Ribas‏‎ (4 categories)
  265. Joan Roig Torres‏‎ (4 categories)
  266. Juan Valencia Rodríguez‏‎ (4 categories)
  267. Cementiri municipal‏‎ (4 categories)
  268. Claudi Díaz Pérez‏‎ (4 categories)
  269. Mestre d'aixa‏‎ (4 categories)
  270. Naufragi de l'Adone‏‎ (4 categories)
  271. Pere Cusí Marés‏‎ (4 categories)
  272. Aiguamolls de l'Empordà‏‎ (4 categories)
  273. Plaça de Pep Ventura‏‎ (4 categories)
  274. Beatriu Montia Pascual‏‎ (4 categories)
  275. Roses i la badia‏‎ (4 categories)
  276. Sant Pere de Rodes‏‎ (4 categories)
  277. Joan Fonolleras Giralt‏‎ (4 categories)
  278. Cap Norfeu‏‎ (4 categories)
  279. Subhasta del peix‏‎ (4 categories)
  280. Casa Canals‏‎ (4 categories)
  281. La Torreta‏‎ (4 categories)
  282. Casament marroqui‏‎ (4 categories)
  283. Cinema Casas‏‎ (4 categories)
  284. Narcís Comadira‏‎ (4 categories)
  285. Ajuntament de Roses‏‎ (4 categories)
  286. Forn de calç del Fornàs‏‎ (4 categories)
  287. Francisca Parra Yerga‏‎ (4 categories)
  288. Apicultura‏‎ (4 categories)
  289. August Pi-Sunyer‏‎ (4 categories)
  290. Barracons de la Regullosa‏‎ (4 categories)
  291. Benet Fonolleras Brunet‏‎ (4 categories)
  292. Jaume Palmerola i Trulls‏‎ (4 categories)
  293. Joan Vidal Ferran‏‎ (4 categories)
  294. Cap de Creus‏‎ (4 categories)
  295. Suquet de peix‏‎ (4 categories)
  296. Julia Baiges‏‎ (4 categories)
  297. Casa de Baldiri Rahola‏‎ (4 categories)
  298. Úrsula Deider Torres‏‎ (4 categories)
  299. Llop (“Canis lupus“)‏‎ (4 categories)
  300. Edifici de les roques d'en Janot‏‎ (4 categories)
  301. El futbol a Roses‏‎ (4 categories)
  302. Naufragi del Georges André‏‎ (4 categories)
  303. Escoles de Roses‏‎ (4 categories)
  304. Estadi de la Vinyassa‏‎ (4 categories)
  305. A la frontera de l'imperi‏‎ (3 categories)
  306. Forns de calç de Montjoi de baix‏‎ (3 categories)
  307. Pou i abeurador (s.XX)‏‎ (3 categories)
  308. Quarters d'infanteria (S. XVII)‏‎ (3 categories)
  309. Aula de teatre de Roses‏‎ (3 categories)
  310. Baluard de Sant Andreu (S. XVI)‏‎ (3 categories)
  311. Guiula ("Coris julis")‏‎ (3 categories)
  312. Salaons de peix (s. IV-VI)‏‎ (3 categories)
  313. Sardana‏‎ (3 categories)
  314. Verada ("Diplodus vulgaris")‏‎ (3 categories)
  315. Les roques de la guarda‏‎ (3 categories)
  316. Mas Marès‏‎ (3 categories)
  317. Cossi de la reina (Ciutadella)‏‎ (3 categories)
  318. Mas de Montjoi de baix‏‎ (3 categories)
  319. Muralla (S. XIII-XVI)‏‎ (3 categories)
  320. Edifici del Renego‏‎ (3 categories)
  321. Escòrpora roja ("Scorpaena scrofa")‏‎ (3 categories)
  322. Pagell ("Pagellus erythrinus")‏‎ (3 categories)
  323. Far de Roses‏‎ (3 categories)
  324. Forns de ceràmica (s. III aC)‏‎ (3 categories)
  325. Baluard de Sant Jaume (s. XVI)‏‎ (3 categories)
  326. Roger de roca ("Mullus surmuletus")‏‎ (3 categories)
  327. Salpa ("Sarpa salpa")‏‎ (3 categories)
  328. Serrà ("Serranus cabrilla")‏‎ (3 categories)
  329. Cargols marins‏‎ (3 categories)
  330. TICs i Paisatge‏‎ (3 categories)
  331. Casa de peons caminers‏‎ (3 categories)
  332. Mol·luscs‏‎ (3 categories)
  333. Muralla (S. XVI)‏‎ (3 categories)
  334. Pesca‏‎ (3 categories)
  335. Almadrava‏‎ (3 categories)
  336. Forns de pa (s.XVIII)‏‎ (3 categories)
  337. Puig Alt i puig de l'Àliga pel mas dels Arbres‏‎ (3 categories)
  338. François Aragó‏‎ (3 categories)
  339. Arxiu Municipal de Roses (AMR)‏‎ (3 categories)
  340. Gegants de Roses‏‎ (3 categories)
  341. Baluard de Sant Joan (s.XVI)‏‎ (3 categories)
  342. Refugi del Renego‏‎ (3 categories)
  343. Saltar a corda‏‎ (3 categories)
  344. Búnquers de Falconera‏‎ (3 categories)
  345. Camp de presoners de la Pelosa‏‎ (3 categories)
  346. La Marsellesa‏‎ (3 categories)
  347. Casa de peons caminers a ctra. de Montjoi‏‎ (3 categories)
  348. Xavi Bosma‏‎ (3 categories)
  349. Dofins‏‎ (3 categories)
  350. Edifici de Fitor‏‎ (3 categories)
  351. Muralla (s. XI)‏‎ (3 categories)
  352. Edifici puig Marès‏‎ (3 categories)
  353. Naufragi del Melchuca‏‎ (3 categories)
  354. Oblada ("Oblada melanura")‏‎ (3 categories)
  355. Fer les Amèriques‏‎ (3 categories)
  356. Agrupació Esportiva Roses‏‎ (3 categories)
  357. Punta Falconera‏‎ (3 categories)
  358. Geneta (''Genetta genetta'')‏‎ (3 categories)
  359. Guerra Civil‏‎ (3 categories)
  360. Baluard de Sant Jordi (s.XVI)‏‎ (3 categories)
  361. Josep sala marés‏‎ (3 categories)
  362. La vila (s.XI-XVII)‏‎ (3 categories)
  363. Ànecs‏‎ (3 categories)
  364. Cecilie Römer‏‎ (3 categories)
  365. Mas de la Creu d'en Cobertella‏‎ (3 categories)
  366. Edifici de Queralbs‏‎ (3 categories)
  367. El setge de 1645‏‎ (3 categories)
  368. Naufragi del Phedon‏‎ (3 categories)
  369. Pescadors‏‎ (3 categories)
  370. Font de la Vituà (Ciutadella)‏‎ (3 categories)
  371. Geologia‏‎ (3 categories)
  372. Hospital militar (s. XVII)‏‎ (3 categories)
  373. Bateria de sant Antoni‏‎ (3 categories)
  374. Biblioteca Jaume Vicens Vives‏‎ (3 categories)
  375. Cançó de Marcel·lí Domingo‏‎ (3 categories)
  376. Casa (s.XIV-XVI)‏‎ (3 categories)
  377. Torneig internacional d'escacs de 1935‏‎ (3 categories)
  378. Truita de patates‏‎ (3 categories)
  379. La vinya‏‎ (3 categories)
  380. Corall blanc‏‎ (3 categories)
  381. Mas Queralbs‏‎ (3 categories)
  382. Dracma‏‎ (3 categories)
  383. Edifici de la Casa Cremada‏‎ (3 categories)
  384. Pas del Llop‏‎ (3 categories)
  385. Ferran Arola i Recasens‏‎ (3 categories)
  386. Balenes‏‎ (3 categories)
  387. Barraca de Jóncols‏‎ (3 categories)
  388. Casa Camprubí‏‎ (3 categories)
  389. Torre Calsina‏‎ (3 categories)
  390. La Pelosa‏‎ (3 categories)
  391. Corall vermell‏‎ (3 categories)
  392. Mas Seniqueda‏‎ (3 categories)
  393. Mas de la Regullosa‏‎ (3 categories)
  394. Montserra Vayreda Trullol‏‎ (3 categories)
  395. Edifici de la Farella‏‎ (3 categories)
  396. El vaixell fantasma del patró Martell‏‎ (3 categories)
  397. Necròpolis del puig Alt‏‎ (3 categories)
  398. Olivars‏‎ (3 categories)
  399. Esquirol (''Sciurus vulgaris'')‏‎ (3 categories)
  400. Pati d'Armes (s. XVI)‏‎ (3 categories)
  401. Forn de calç del Canadell‏‎ (3 categories)
  402. Rec de la Galera‏‎ (3 categories)
  403. Guerra dels nou anys‏‎ (3 categories)
  404. Barraca de la Pelosa‏‎ (3 categories)
  405. Jaume Bonaterra‏‎ (3 categories)
  406. Bomba del setge (s.XVII)‏‎ (3 categories)
  407. Torre Quimeta‏‎ (3 categories)
  408. Casa Rozés‏‎ (3 categories)
  409. Mar Pèlach Paniker‏‎ (3 categories)
  410. Club Bàsquet Roses‏‎ (3 categories)
  411. Mas Figa‏‎ (3 categories)
  412. Mas d'en Just‏‎ (3 categories)
  413. Crustacis‏‎ (3 categories)
  414. Mas de les Figueres‏‎ (3 categories)
  415. Edifici de la Rocaplana‏‎ (3 categories)
  416. Ermengol Romañach Coll‏‎ (3 categories)
  417. Fadrí ("Thalasoma pavo")‏‎ (3 categories)
  418. Sard ("Diplodus sargus")‏‎ (3 categories)
  419. Torre a llevant del mas Fabar‏‎ (3 categories)
  420. Vaca serrana ("Serranus scriba")‏‎ (3 categories)
  421. La fada de Roses‏‎ (3 categories)
  422. Les muralles‏‎ (3 categories)
  423. Cisalla de Roses‏‎ (3 categories)
  424. Marcel Dalmau‏‎ (3 categories)
  425. Mas Guillot‏‎ (3 categories)
  426. Mas d'en Negre‏‎ (3 categories)
  427. Orada ("Sparus aurata")‏‎ (3 categories)
  428. Fagina (''Martes foina'')‏‎ (3 categories)
  429. Arsenal (Ciutadella)‏‎ (2 categories)
  430. Gavià argentat ("Larus michahellis")‏‎ (2 categories)
  431. Gripau comú ("Bufo bufo")‏‎ (2 categories)
  432. Roca dels Brancs‏‎ (2 categories)
  433. Cargols a la rapatallada‏‎ (2 categories)
  434. Sèseli ferreny‏‎ (2 categories)
  435. Josep Maria Barris Ruset‏‎ (2 categories)
  436. Carnaval‏‎ (2 categories)
  437. Terratrèmols‏‎ (2 categories)
  438. Xatrac becllarg ("Sterna sandvicensis")‏‎ (2 categories)
  439. Cista del Pla de les Gates‏‎ (2 categories)
  440. Conill ("Oryctolagus cuniculus")‏‎ (2 categories)
  441. El malalt imaginari‏‎ (2 categories)
  442. Algues‏‎ (2 categories)
  443. Pol Meseguer Bell‏‎ (2 categories)
  444. Arsenal i drassanes (S.XVII)‏‎ (2 categories)
  445. Gavot ("Alca torda")‏‎ (2 categories)
  446. Bacalla a la crema d'alls‏‎ (2 categories)
  447. Rata cellarda ("Elyomis quercinus")‏‎ (2 categories)
  448. Heinrich Zoeller de Vissel, l'espia‏‎ (2 categories)
  449. Sargantana de paret ("Podarcis hispanica")‏‎ (2 categories)
  450. Carrer de la Creu (s. XI-XVII)‏‎ (2 categories)
  451. Tomata de mar ("Actinia equina")‏‎ (2 categories)
  452. Torre del Sastre‏‎ (2 categories)
  453. La pesca de la tonyina‏‎ (2 categories)
  454. Xatrac comú ("Sterna hirundo")‏‎ (2 categories)
  455. Coca de trempo‏‎ (2 categories)
  456. Costa Brava‏‎ (2 categories)
  457. Dites i refranys‏‎ (2 categories)
  458. Papallona de la col ("Pieris brassicae")‏‎ (2 categories)
  459. Fons del mar‏‎ (2 categories)
  460. Pont del Barral‏‎ (2 categories)
  461. Antoni Abad Mallol‏‎ (2 categories)
  462. Rata comuna ("Rattus norvegicus")‏‎ (2 categories)
  463. Roques d'en Rotllà‏‎ (2 categories)
  464. Jaciment de la Creu d'en Cobertella‏‎ (2 categories)
  465. Sargantaner gros ("Psammodromus algirus")‏‎ (2 categories)
  466. Sirenes de la badia de Roses‏‎ (2 categories)
  467. Jocs infantils‏‎ (2 categories)
  468. Talpó comú ("Microtus duodecimcostatus")‏‎ (2 categories)
  469. Tramuntana‏‎ (2 categories)
  470. Cau de les Guilles‏‎ (2 categories)
  471. Penya Blaugrana de Roses‏‎ (2 categories)
  472. Pops‏‎ (2 categories)
  473. Baldriga cendrosa ("Calonectris diomedea")‏‎ (2 categories)
  474. Rata pinyada comuna ("Pipistrellus pipistrellus")‏‎ (2 categories)
  475. Casa del governador (s.XVII)‏‎ (2 categories)
  476. Mas Puig‏‎ (2 categories)
  477. Monestir de Santa Maria de Roses‏‎ (2 categories)
  478. Nau del port‏‎ (2 categories)
  479. Ocell de tempesta ("Hydrobates pelagicus")‏‎ (2 categories)
  480. Paràsit gros ("Stercorarius skua")‏‎ (2 categories)
  481. Fortí (s.XIX)‏‎ (2 categories)
  482. Punta al coixí‏‎ (2 categories)
  483. Fumarell carablanc ("Chlidonias hybridus")‏‎ (2 categories)
  484. Associació Casal dels Pescadors‏‎ (2 categories)
  485. ROSERSA‏‎ (2 categories)
  486. Baldriga mediterrània ("Puffinus yelkouan")‏‎ (2 categories)
  487. Rata traginera ("Rattus rattus")‏‎ (2 categories)
  488. Remences‏‎ (2 categories)
  489. Cabirol ("Capreolus capreolus")‏‎ (2 categories)
  490. Limoni‏‎ (2 categories)
  491. Cefalòpodes‏‎ (2 categories)
  492. Mas de la Llobatera‏‎ (2 categories)
  493. Montjoi‏‎ (2 categories)
  494. Musaranya nana ("Suncus etruscus")‏‎ (2 categories)
  495. Port pesquer‏‎ (2 categories)
  496. Fumarell negre ("Chlidonias niger")‏‎ (2 categories)
  497. Ratpenat dels graners ("Eptesicus serotinus")‏‎ (2 categories)
  498. Blaveta ("Polyommatus icarus")‏‎ (2 categories)
  499. Cabussó emplomallat ("Podiceps cristatus")‏‎ (2 categories)
  500. Sopa d'all‏‎ (2 categories)

Vés a (anteriors 500 | següents 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).