Pàgines amb més categories

De Rosespedia

Dreceres ràpides: navegació, cerca

Es mostren a continuació fins a 250 resultats de #1 a #250.

Vés a (anteriors 250 | següents 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

  1. Mas Oliva‏‎ (11 categories)
  2. Josep Rahola Berga‏‎ (9 categories)
  3. Agermanament entre Roses i Rhodes‏‎ (8 categories)
  4. Hotel Parc‏‎ (8 categories)
  5. L'excavacio de 1917‏‎ (7 categories)
  6. L'excavació del castrum visigòtic del Puig Rom de 1946-47‏‎ (7 categories)
  7. Grup de Teatre de Roses‏‎ (7 categories)
  8. Església parroquial de Santa Maria‏‎ (7 categories)
  9. Josep Oriol Martí Bagué‏‎ (7 categories)
  10. Ciutadella‏‎ (7 categories)
  11. Plaça de les Botxes‏‎ (7 categories)
  12. Ramón Gabás Zueras‏‎ (6 categories)
  13. Joan Juncà Figarola‏‎ (6 categories)
  14. Masos‏‎ (6 categories)
  15. Refugi antiaeri de la plaça de la Pau‏‎ (6 categories)
  16. Joan Marés i Marés‏‎ (6 categories)
  17. Edifici Apartsol‏‎ (6 categories)
  18. Ana Llosa Martínez‏‎ (6 categories)
  19. Rosa Arranz Font‏‎ (6 categories)
  20. Maria Fages Flaquer‏‎ (6 categories)
  21. Àngel Burgas Trèmols‏‎ (6 categories)
  22. Naufragi Roses II‏‎ (6 categories)
  23. Pere Coromines‏‎ (6 categories)
  24. Batista Marrase Domènech‏‎ (6 categories)
  25. Windsurf‏‎ (6 categories)
  26. Leandre Cervera Vilabrú‏‎ (6 categories)
  27. Cristina Barceló Vidal‏‎ (6 categories)
  28. Pavelló Poliesportiu Municipal‏‎ (6 categories)
  29. Bombardeig del Canarias‏‎ (6 categories)
  30. Sergi Arola Martínez i els postres Alt-Empordanesos‏‎ (6 categories)
  31. Carme Rabell Pujol‏‎ (6 categories)
  32. Festes pesqueres‏‎ (5 categories)
  33. Poblat del Puig Rom‏‎ (5 categories)
  34. Anselma María García Herranz‏‎ (5 categories)
  35. Francisca Ripoll Coll‏‎ (5 categories)
  36. Refugi antiaeri de la plaça Prim‏‎ (5 categories)
  37. Benet Trull Escatllar‏‎ (5 categories)
  38. Jaume Roig Genís‏‎ (5 categories)
  39. Serra de Rodes‏‎ (5 categories)
  40. Joana Horts Abolí‏‎ (5 categories)
  41. Casa Mallol‏‎ (5 categories)
  42. Torre de Norfeu‏‎ (5 categories)
  43. Casa de les Marqueses de Llinàs‏‎ (5 categories)
  44. La muralla‏‎ (5 categories)
  45. Llorenç Romañach Roig‏‎ (5 categories)
  46. Maria-Lluïsa Turró Blanch‏‎ (5 categories)
  47. Maria Parés Danés‏‎ (5 categories)
  48. Moisès Garriga Coll‏‎ (5 categories)
  49. Narcís Guerra Ballesta‏‎ (5 categories)
  50. Naufragi del Manuel‏‎ (5 categories)
  51. OBDC‏‎ (5 categories)
  52. Adela Deseado Caballero‏‎ (5 categories)
  53. Pere Rigau Carreras‏‎ (5 categories)
  54. Festes religioses‏‎ (5 categories)
  55. Projecte de línia de ferrocarril de Roses a Figueres (1900)‏‎ (5 categories)
  56. Quimeta Ferrer Solà‏‎ (5 categories)
  57. Grup Esperantista Marbordo‏‎ (5 categories)
  58. Benet Vigo Trulls‏‎ (5 categories)
  59. Búnquers‏‎ (5 categories)
  60. Joaquina Giró Fàbrega‏‎ (5 categories)
  61. Josep Sallent Marquès‏‎ (5 categories)
  62. Vicente Aldeguer Jaén‏‎ (5 categories)
  63. Cases del Far‏‎ (5 categories)
  64. Les sitges‏‎ (5 categories)
  65. Catalina Jofre Sastre‏‎ (5 categories)
  66. Maria Batlle Torrent‏‎ (5 categories)
  67. Maria Pilar Reixach Pujol‏‎ (5 categories)
  68. Construccions del Pla de les Gates‏‎ (5 categories)
  69. Dolors Garriga Salvador‏‎ (5 categories)
  70. Narcís Pairet Sastre‏‎ (5 categories)
  71. El portal d'entrada‏‎ (5 categories)
  72. Naufragi del Marinero Canté‏‎ (5 categories)
  73. OCIART‏‎ (5 categories)
  74. Esteve Aulet Espelt‏‎ (5 categories)
  75. Felipa Vicente Moradell‏‎ (5 categories)
  76. Baldiri Llorens Rahola‏‎ (5 categories)
  77. Benito González Muñoz‏‎ (5 categories)
  78. Joan Pagès Ordeig‏‎ (5 categories)
  79. Carles Bosch de la Trinxeria‏‎ (5 categories)
  80. Josep Noguera Llorell‏‎ (5 categories)
  81. Carrers rosincs‏‎ (5 categories)
  82. Viver de pins‏‎ (5 categories)
  83. Cases del passeig‏‎ (5 categories)
  84. Les torres‏‎ (5 categories)
  85. Maria Berta Ametller‏‎ (5 categories)
  86. Colla Gegantera‏‎ (5 categories)
  87. Maria Roses Picart‏‎ (5 categories)
  88. Dolors Parés Nou‏‎ (5 categories)
  89. El rerepaís de Roses‏‎ (5 categories)
  90. Paratge de la Garriga‏‎ (5 categories)
  91. Esteve Guerra Marés‏‎ (5 categories)
  92. Pesca rosinca‏‎ (5 categories)
  93. Font d'en Xameca‏‎ (5 categories)
  94. Fortunato Gutiérrez Muñoz‏‎ (5 categories)
  95. Antoni Serra Comas‏‎ (5 categories)
  96. Frederic Rahola Trèmols‏‎ (5 categories)
  97. Associacionisme‏‎ (5 categories)
  98. Base militar Aèria del Pení‏‎ (5 categories)
  99. Salvador Marcó i Romañach‏‎ (5 categories)
  100. Ca l'Anita‏‎ (5 categories)
  101. Sebastià Martí‏‎ (5 categories)
  102. Joan Pous Danés‏‎ (5 categories)
  103. Camps de futbol‏‎ (5 categories)
  104. Josep Cervera Bret‏‎ (5 categories)
  105. Carles Fages de Climent‏‎ (5 categories)
  106. Carretera de Figueres a Roses‏‎ (5 categories)
  107. Tomàs Mallol Deulofeu‏‎ (5 categories)
  108. Trinidad Jiménez Alba‏‎ (5 categories)
  109. Voluntariat‏‎ (5 categories)
  110. Cases neoclàssiques‏‎ (5 categories)
  111. Maria Soler Turró‏‎ (5 categories)
  112. Cova de les Encantades‏‎ (5 categories)
  113. Dora Brunet Pol‏‎ (5 categories)
  114. Encarnación Cruz Martín‏‎ (5 categories)
  115. Esperanza Matías Ballenote‏‎ (5 categories)
  116. Esteve Soler Espelt‏‎ (5 categories)
  117. Pere Aznar i Seseres‏‎ (5 categories)
  118. Fernando Montesinos Reolid‏‎ (5 categories)
  119. Fernando Rubí Mula‏‎ (5 categories)
  120. Agustí Falcó Nus‏‎ (5 categories)
  121. Anna Berta Ribas‏‎ (5 categories)
  122. Antoni Vilà Arola‏‎ (5 categories)
  123. Jacint Romañach Seseras‏‎ (5 categories)
  124. Salvi Ferrer Buscarons‏‎ (5 categories)
  125. Sebastià Sastre Ortensi‏‎ (5 categories)
  126. Joan Pujol Denclar‏‎ (5 categories)
  127. Josep Font Poll‏‎ (5 categories)
  128. Carles Pi-Sunyer‏‎ (5 categories)
  129. Josep Pla‏‎ (5 categories)
  130. José Antonio Suárez López‏‎ (5 categories)
  131. Casa Rahola Berga‏‎ (5 categories)
  132. Casa dels italians‏‎ (5 categories)
  133. Víctor Rahola Trèmols‏‎ (5 categories)
  134. Manolo Fontes Corbeto‏‎ (5 categories)
  135. El Pení‏‎ (5 categories)
  136. Enllumenat públic‏‎ (5 categories)
  137. Anna Fiol Ribas‏‎ (5 categories)
  138. Francesc Sunyer Bordas‏‎ (5 categories)
  139. Assumpció Alabert Palós‏‎ (5 categories)
  140. Ginjoler‏‎ (5 categories)
  141. Joan Denclar Marés‏‎ (5 categories)
  142. Segona república‏‎ (5 categories)
  143. Cançó de remar‏‎ (5 categories)
  144. Josep Godo Gispert‏‎ (5 categories)
  145. Teodora López Cartagena‏‎ (5 categories)
  146. Casa Romanyach‏‎ (5 categories)
  147. Àngels Marés Palou‏‎ (5 categories)
  148. Manuela Oriol Casellas‏‎ (5 categories)
  149. Maria Marés Palou‏‎ (5 categories)
  150. Mas Coll‏‎ (5 categories)
  151. El Puig Rom i la Ciutadella‏‎ (5 categories)
  152. Enric Oliva i Vilar‏‎ (5 categories)
  153. Festa Hel·lènica‏‎ (5 categories)
  154. Anna Jacomet Bonsoms‏‎ (5 categories)
  155. Francesc Sunyer Capdevila‏‎ (5 categories)
  156. Antonia Álvarez Rosendo‏‎ (5 categories)
  157. Atemptat d'ETA‏‎ (5 categories)
  158. Ramon Margalef Llambrich‏‎ (5 categories)
  159. Glòria Laporta Lanne‏‎ (5 categories)
  160. Riera Ginjolers‏‎ (5 categories)
  161. Joan Turró Foix‏‎ (5 categories)
  162. Josep Huguet Marés‏‎ (5 categories)
  163. Carme Fàbrega Orris‏‎ (5 categories)
  164. Teresa Coll Font‏‎ (5 categories)
  165. Josep Romañach Barceló‏‎ (5 categories)
  166. Juana Salinas Moreno‏‎ (5 categories)
  167. Una americana‏‎ (5 categories)
  168. Les cases‏‎ (5 categories)
  169. Castell de Quermançó‏‎ (5 categories)
  170. Maria Marés Ribas‏‎ (5 categories)
  171. Miquel Vicens Sala‏‎ (5 categories)
  172. Mostela (''Mustela nivalis'')‏‎ (5 categories)
  173. Naufragi de la V-13‏‎ (5 categories)
  174. Els Pastorets‏‎ (5 categories)
  175. Olivera centenària‏‎ (5 categories)
  176. Estació meteorològica‏‎ (5 categories)
  177. Pere Giró Fàbrega‏‎ (5 categories)
  178. Gastronomia dominicana‏‎ (5 categories)
  179. Ramon Margalef Pérez‏‎ (5 categories)
  180. Gregori Segovia Pérez‏‎ (5 categories)
  181. Safareig municipal‏‎ (5 categories)
  182. Joan Inglés Bonsons‏‎ (5 categories)
  183. Josep Ma Cortada Vilar‏‎ (5 categories)
  184. Teresa Siñol Daider‏‎ (5 categories)
  185. Josep Romañach Serrats‏‎ (5 categories)
  186. Casa Fonolleras‏‎ (5 categories)
  187. Xarxes‏‎ (5 categories)
  188. Maria Molinàs Romañach‏‎ (5 categories)
  189. Concepció Saguer Juanmiguel‏‎ (5 categories)
  190. Cuina àrab‏‎ (5 categories)
  191. Miquelets‏‎ (5 categories)
  192. Narcís Garolera Carbonell‏‎ (5 categories)
  193. Els Primers Hotels a Roses‏‎ (5 categories)
  194. Nicolau Maria Rubió i Tudurí‏‎ (5 categories)
  195. Pere Pont Sansballó‏‎ (5 categories)
  196. Pere Rahola‏‎ (4 categories)
  197. Albruat‏‎ (4 categories)
  198. Barracons del Lloar‏‎ (4 categories)
  199. Isidora García Roso‏‎ (4 categories)
  200. Cala Lledó‏‎ (4 categories)
  201. Josep Sabaté Calderó‏‎ (4 categories)
  202. Cases de la Perola‏‎ (4 categories)
  203. Castell del Pla de la Guardiola‏‎ (4 categories)
  204. Cèlia Godo Coll‏‎ (4 categories)
  205. Els visitants‏‎ (4 categories)
  206. Estadi del Mas Oliva‏‎ (4 categories)
  207. Antic edifici de Correus‏‎ (4 categories)
  208. Francisco de zamora‏‎ (4 categories)
  209. Barri dels pescadors‏‎ (4 categories)
  210. Jaume Turró "Xameca"‏‎ (4 categories)
  211. Cala Rostella‏‎ (4 categories)
  212. Josep Maria de Sagarra‏‎ (4 categories)
  213. Casa Matas‏‎ (4 categories)
  214. Mas de l'Alseda‏‎ (4 categories)
  215. Maverick Viñales‏‎ (4 categories)
  216. Edifici del puig Alt‏‎ (4 categories)
  217. Empordà TV‏‎ (4 categories)
  218. Homenatge als pescadors‏‎ (4 categories)
  219. Jaume Vicens Vives‏‎ (4 categories)
  220. Josep Serrats Vidal‏‎ (4 categories)
  221. Casa Pere Rahola‏‎ (4 categories)
  222. La piscina municipal‏‎ (4 categories)
  223. Context geofísic‏‎ (4 categories)
  224. Mas Patiràs‏‎ (4 categories)
  225. Mas de la Casa Cremada‏‎ (4 categories)
  226. Monestir de Santa Margarida del Prat de Roses‏‎ (4 categories)
  227. Natació‏‎ (4 categories)
  228. Encarnació Plana Turró‏‎ (4 categories)
  229. Refugis antiaeris de la Ciutadella‏‎ (4 categories)
  230. Hospital (s.XV)‏‎ (4 categories)
  231. Jacint Berta Ribas‏‎ (4 categories)
  232. Bestila‏‎ (4 categories)
  233. Joan Canela Roig‏‎ (4 categories)
  234. Casa Pi Calleja‏‎ (4 categories)
  235. La Morisca‏‎ (4 categories)
  236. Liliane Corbellini‏‎ (4 categories)
  237. Col·lecció Joan Ortensi‏‎ (4 categories)
  238. Conxita Cusí Berta‏‎ (4 categories)
  239. El Bulli‏‎ (4 categories)
  240. Guerra Gran‏‎ (4 categories)
  241. Rosa Corcoll Mayos‏‎ (4 categories)
  242. Joan Capristan Soler‏‎ (4 categories)
  243. Societat Unió Fraternal (S.U.F)‏‎ (4 categories)
  244. Teixó (''Meles meles'')‏‎ (4 categories)
  245. La Panadería de Marina‏‎ (4 categories)
  246. Casimira Gil Sotero‏‎ (4 categories)
  247. Clara Terol Llinares‏‎ (4 categories)
  248. Maria Lluïsa Mercader Codina‏‎ (4 categories)
  249. María García Piera‏‎ (4 categories)
  250. Cova de les Ermites‏‎ (4 categories)

Vés a (anteriors 250 | següents 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).